aktulenostiAktuelnosti

Apr

08

BH Pošta pobjednik SC BUSINESS LIGE u malom nogometu

Sinoć je pred punom dvoranom  “Ramiz Salčin” na Mojmilu ekipa BH Pošte pobijedila ekipu Bosnalijeka i na prvom mjestu završila petu sezonu SC Business lige u malom nogometu.

Veliko finale pripalo je ekipi  BH Pošti koja je zasluženo savladala Bosnalijek sa 2:1. U finišu prvog dijela su “Poštari” poveli preko svog najboljeg igrača Murisa Krke koji je majstorski, petom, pogodio mrežu Bosnalijeka.  U 30. minuti je Krka asistirao Škori kojem nije bilo teško da pogodi za 2:0. Bosnalijek se u igru vraća dvije minute kasnije kada je Alić pogodio iz slobodnog udarca. Do kraja se rezultat nije mijenjao, pa je moglo početi slavlje popularnih “Poštara”.

U utakmici za treće mjesto Lutrija BiH je savladala Al Jazeeru sa 2:0.

Na kraju su dodijeljene i nagrade. Nagradu za fair-play je dobila ekipa FDS-a. Za najboljeg golmana je proglašen Adnan Alihodžić iz Al Jazeera.

Najboljim stijelcem proglašen je Muris Krka  (38 golova) iz BH Pošte. Ismet Alić iz Bosnalijeka je proglašen za najboljeg igrača.

BH Pošti trofej je uručio Srđan Stanić iz Željezničara.